ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

اطلاعیه مهم شماره 25: دبیرخانه ی سیزدهمین گردهمایی انجمن

لیست مقالات پذیرفته شده‌ی سیزدهمین گرد‌هم‌آیی بین‌المللی

 انجمن ترویج زبان و ادبیات فارسی با سلام، احترام و سپاس ویژه از همه‌ی استادان و پژوهش‌گران گرامی

 

لیست مقالات پذیرفته شده‌ی سیزدهمین گرد‌هم‌آیی بین‌المللی انجمن ترویج زبان و ادبیات فارسی، آماده شده است. فایلpdfاین لیسترا می‌توانید ازنوار بالای سایت، قسمت "لیست مقالات پذیرفته شده‌"دانلود کنید. همچنین لینک دانلود مستقیم فایل لیست مقالات پذیرفته شده‌، در زیر آمده است:

http://pll97.cnf.ir/files_site/files/r_6_180823002020.pdf

شایان یاد است پیش از این، نتایج نهایی داوری مقاله‌های دریافت‌شده، هفت روز پیش از موعد مقرر مشخص و در پروفایل پژوهشگران محترم در سامانه قرار گرفته بود.همچنین، نتیجه‌ی داوری مقالات در سایت انجمن ترویج زبان و ادبیات فارسی به نشانیwww.ispl.irنیز آمده است.

صاحبان مقالات پذیرفته شده و علاقه‌مندان به شرکت در برنامه‌های سیزدهمین گردهم‌آیی حداکثر 15 روز(تا 10 شهریور)فرصت دارند، با مراجعه به سامانه‌ی همایش و پرداخت برخط (آنلاین) از طریق درگاه نصب شده در سامانه، هزینه‌های مربوط به خود را واریز فرمایند.

مسیر پرداخت هزینه:مراجعه به سامانه‌ی همایش به نشانیhttp://pll97.cnf.ir>>ورود به سامانه‌ی کاربران از طریق واردکردن نام کاربری و رمز عبور>>ورود به قسمت خدمات و انتخاب‌ گزینه‌ی مورد نظر در بخش خدمات و ثبت آن>>ورود به قسمت پرداخت آنلاین و تکمیل فرآیند پرداخت.