ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

اطلاعیه انجمن (حق عضویت)

اطلاعیه ویژه اعضای انجمن و علاقه مندان برای عضویت در انجمن


بدین­وسیله از کلیه اعضای انجمن ترویج زبان و ادب فارسی ایران دعوت می‌شود در صورت تمایل برای تمدید عضویت در سال97، درخواست خود را همراه با تصویر فیش واریزی حق عضویت و مدارک زیر تا تاریخ 30/04/97 به نشانی: anjomantarvij96@gmail.comارسال فرمایند.

(اعضایی که پیشتر تمام مدارک زیر را ارسال نموده‌اند، کافی است فقط درخواست خود را به همراه تصویر فیش حق عضویت، اعلام نمایند).

  1. تمامی صفحات شناسنامه
  2. کارت ملی(پشت و رو)
  3. آخرین مدرک تحصیلی مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
  4. آخرین حکم استخدامی(در صورت اشتغال)

(اعضای پیشین انجمن که از سال 1385 نسبت به تمدید عضویت اقدام ننموده‌اند، در صورت تمایل به تمدید عضویت به بخش درخواست تمدید عضویت درwww.ispl.ir/new-site/ مراجعه فرمایند).

یادآوری:

  1. این اطلاعیه برای گواهی سال 97 است. بنابراین از درخواست گواهی سال­های پیش جدا اجتناب فرمایید.
  2. حضور در مجمع عمومی آتی(انتخابات هیأت مدیره و بازرس) منوط به ارائةگواهی عضویتسال 97 است.
  3. طبق مصوبه­ی مجمع عمومی عادی (فوق العاده) سال 1397 مقرر شد اعضای پیوسته مبلغ 60 هزار تومان و اعضای وابسته مبلغ 40 هزار تومان و اعضای دانشجویی مبلغ 20 هزار تومان به صورت سالانه، برای حق عضویت خود پرداخت کنند.
  4. پرداخت و تصویر فیش را به نشانی:anjomantarvij96@gmail.comهمراه با تصویر مدارک، (درصورت درخواست ثبت نامارسال کنند و گواهی خود را دریافت نمایند.
  5. شماره حساب انجمن ترویج زبان و ادب فارسی: 282652226 به نام انجمن ترویج زبان و ادب فارسینام بانک: بانک تجارت شعبه پارک دانشجو کد 183