ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

جلسه‌ی دبیران علمی و اجرایی و اعضای کمیته‌های سیزدهمین همایش انجمن ترویج با رییس پایگاه استنادی علوم جهان اسلام ISC

 


 

جلسه‌ی دبیران علمی و اجرایی و اعضای کمیته‌های سیزدهمین همایش انجمن ترویج، با آقای دکتر دهقان رییس مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری، در تاریخ 14/6/97 ساعت 12 در دفتر ریاست این مرکز برگزارشد

 

 

جلسه‌ی دبیران علمی و اجرایی و اعضای کمیته­های سیزدهمین همایش بین‌المللی انجمن ترویج زبان و ادب فارسی، با جناب آقای دکتر دهقان رییس مرکز منطقه‌­ای اطلاع رسانی علوم و فناوری،در تاریخ 14/ 6/ 97 ساعت 12 در دفتر ریاست این مرکز برگزارشد و مواردی به صورت پیشنهاد مطرح و یا مصوب شد.

در آغاز نشست جناب آقای دکتر حسن‌لی گزارشی از مراحل اجرایی همایش، دریافت مقالات و بخش‌های نهایی آن ارائه کردند. مقرر شد، جناب آقای دکتر دهقان در بخشی از همایش،  از وضعیت نشریات نمایه شده و امکانات این پایگاه گزارش دهند. هم‌چنین با گفت‌و‌گوی صورت گرفته، ریاست این مرکز قول مساعد داد، پیش از برگزاری همایش در خصوص نمایه کردن مقالات پذیرفته شده‌ی همایش، اقدام شود.
با توجه به شمار مهمانان و حضور پژوهشگران شاخص ملی و بین‌المللی، مقرر شد مرکز منطقه‌ای پیرامون اسکان مهمانان در مهمان‌سرای خود با همایش همکاری کند.

 از دیگر موارد مطرح شده در این جلسه تسریع در پرداخت بودجه‌ی حمایتی مرکز منطقه‌ای به همایش بود. افزون بر این پیشنهاد شد مرکز منطقه‌ای علوم و فناوری در بخشی از هزینه‌های همایش مانند تهیه‌ی هدایا، شام و یا بلیط برخی مهمانان خارجی مشارکت نماید.